11.09.2017

TJ Sokol Ústí – FC ELSEREMO Brumov 2:0 (2:0)

Branky: 11´ Tomáš Kolouch (vlastní), 24´ Černotský

Sestava: Smolík (37´ Cúcik) – Chovanec, Kolář, Kolouch, Juřica – Imeri, Zvoníček, Novák, Řehák (77´ Fojtík), Naňák – Chuchma (59´ Doležal)

Hodnocení hráče Tomáše Koloucha: Jeli jsme do Ústí s tím, že chceme získat aspoň jeden bod a napravit si reputaci z minulého víkendu. Před utkáním jsme si řekli, co chceme hrát, ale zůstalo pouze u řečí. První poločas nám hrubě nevyšel a dostali jsme 2 laciné góly, bohužel jsme si ani pořádné šance nevytvořili. Druhá půlka byla úplně o něčem jiném a soupeře jsme zatlačili na jeho polovinu. Neměli jsme ani potřebné štěstí v zakončení a ze zápasu odcházíme bez bodu. Zápasu by spíš slušela remíza.“

Benfika – TJ Nedašov 0:3 (0:1)

Branky: 27´ Josef Fojtík, 66´ Macháč, 90´ Jaroslav Fojtík

Sestava: Cúcik – Polách (72´ Filák), Doležal, P. Novák, Janáč (82´ Martinka) – Bůbela, Pecha (29´ Imeri), Vlček, Fojtík, Kubiš (66´ O. Novák) – Vaculín (82´ Škrabola

Hodnocení trenéra Libora Kubiše: Juniorka vyhořela jak dřevěný kostel v Třinci a nepotvrdila vynikající výkon z Podlesí, kde jsme vyhráli 1:3. Nedašov byl ve všech směrech lepší a svou důrazností nám nic nepovolil a zaslouženě vyhrál 0:3. Nám jenom zbývá omluvit se našim fandům a rychle na to zapomnět. Jediní, kdo byli s našim výkonem „spokojeni“ byli fanoušci Nedašova, kteří s našimi fanoušky vytvořili krásnou kulisu valašského derby, za kterou by se nemusely stydět některé druholigové celky z Čech.“

Luhačovice – Dorost 0:2 (0:1)

Branky: 31´ Josef Kolínek, 53´ Daniel Pešout

Sestavy: Pjajko – Pešout, L. Novák (46´ P. Novák), Martinka, Tkadlec, Struhař (46´ Fojtík), Holec (46´ Ščuglík), Polomík, J. Kolínek, Lukáč, D. Kolínek (46´ Řehák)

Hodnocení trenéra Pavola Gabriše: „V našem dalším zápase jsme jeli opět ven a to za soupeřem z Luhačovic. Soupeř byl na dně tabulky a tak to měl být docela jednoznačný zápas a můžu říct, že nebyl, protože to z naší strany nebylo co bych si přál. Domácí nás moc neprověřili a naše šance jsme nedokázali využít. Až v 30. minutě jsme se dostali do vedení a to pěknou střelou J. Kolínka. Tak taky skončila první půlka. Hru jsme měli pod kontrolou a v 64. minutě jsme zvýšili na rozdíl dvou branek D. Pešoutem. Další šance z naší strany zůstaly nevyužité a zejména takové, které měl J. Polomík, by se měli proměnit. A tak věřím, že si to naši hráči nechali do příštího zápasu.“

Starší žáci - Zlín „B“ 1:4 (1:2)

Branky: 27´ Opravil – 19´, 31´, 64´ Novosad, 54´ Brunclík

Sestava: J. Fojtík - Satin, Polický, Poliak, Běhunčík - Šánek, Ohera, Samiec, Kovář - Opravil, A. Fojtík

Střídali: Kopačka, Novák, Dohnal

Hodnocení trenéra Tomáše Trochty: „Proti Zlínu jsme podali hodně slabý výkon, nicméně na začátku jsme měli dost příležitostí vstřelit gól, ale opět zklamala koncovka. Navíc se nám rozšiřuje marodka, a tak ztrácíme kvalitu a na hřišti to jde vidět. Neplnili jsme si úkoly, byli jsme všude pozdě, báli jsme se jít do soubojů a soupeř toho využil a zaslouženě vyhrál.“

Mladší Žáci - Zlín „B“- 7:0 (6:0)

Branky: 3´ Krahulec, 8´ Fojtík Adam, 21´ Nedbálek, 28´ 29´ Vlček, 29´ Bartoš, 36´ Struhař Vojtěch

Sestava: Fojtík J. – Kozáčková, Struhař M., Dohnal - Struhař V., Dorňák, Krahulec – Fojtík A.

Střídali: Kozáček, Balogač, Zůbek, Vlček, Vangor, Rumánek, Bartoš, Obadal, Nedbálek

Hodnocení trenéra Michala Frajta: „Další domácí mistrovské utkání se nám opět gólově vydařilo. Zápas rozhodl první poločas, kdy jsme Zlín k ničemu nepustili a my jsme se po krásných akcích dokázali prosadit. Naši hráči si zaslouží pochvalu za pěkné kombinace a kvalitní výkon.“

Ženy – Holešovské Holky 3:0 (2:0)

Branky: 5´ a 45´ Sabina Krahulová, 66´ Adriana Škrabolová

Sestava: Sára Bednářová - Michaela Maňasová, Marie Lysáková, Sára Tománková, Gábina Presová, Katka Hnilová, Adéla Kozubíková, Anička Kolaříková, Adriana Škrabolová - Sabina Krahulová, Bára Černobilová, Pavla Jeřábková, Staňka Bartošáková

Komentář k zápasu: Mistrovské utkání posledních vítězů krajského přeboru a divize žen přineslo zajímavou podívanou. Domácí obranu vystužily Katka Hnilová a Gábina Presová, které se do podzimních mistrovských bojů zapojily poprvé. Holešovské holky začaly náporem, ale domácí obrana byla pozorná. Jak přejít z výhody do nevýhody hosté předvedli v 5´. Nejprve zahrávali rohový kop, ale velmi laxně, míč vybojovala Pavla Jeřábková, které kolmicí našla Sabinu Krahulovou a ta přesnou střelou ze 20 metrů nedala gólmance Holešova Slezáčkové žádnou šanci - 1:0. Holešov přidal na obrátkách a vypracoval si několik slibných šancí, ale Sára Bednářová ve svém brankovišti kralovala. Když už to vypadalo, že domácí půjdou do druhé půle s jednobrankovým náskokem, nadechla se k sólu po pravé straně Anička Kolaříková, poslala míč před bránu a tam už si ho našla hlava Sabiny - 2:0. Ve druhé půli Brumovjanky kontrolovaly hru, svou výhru ještě mohly pojistit, ale Pavla a Sabina své šance neproměnily. Až v 66´ se po dlouhém pasu Sáry Tománkové dostal míč k Adrianě a ta umístěnou střelou stanovila konečnou podobu skóre na 3:0.

Kapitánka a trenérka Adriana Škrabolová k zápasu: ,,Po opatrném začátku se hra v prvním dějství odvíjela mezi oběma šestnáctkami. Moc šancí se neurodilo. Teprve po změně stran jsme byly lepším družstvem. Holešov nás ohrožoval pouze z přímých kopů, dařilo se nám vyhrávat osobní souboje a byly jsme produktivnější v útoku.“

Novinky Všechny novinky

Výsledky a komentáře našich oddílů 16.9. - 17.9.

Přidáno 18.09.2017

FC ELSEREMO Brumov – FK Jeseník 1:2 (1:0) Branky: 33´ Pavel Naňák – 61´ a 69´ Adam Bříza Sestava:…