FK Kozlovice – FC ELSEREMO Brumov 2:1 (0:1)

Branky: 58´ Kaďorek z pen., 70´ Schlehr – 16´ Marek Novák

Sestava: Cúcik – Chovanec (85´ Doležal), Juřica, Kolouch, Habanec – Naňák, Zvoníček (85´ Chuchma), Kolář, Řehák (81´ Bůbela), Imeri – Novák

Diváků: 225

Hodnocení hráče Davida Řeháka: „V 10. kole jsme odjížděli do Kozlovic s tím, že můžeme překvapit, uhrát nějaký ten bod a konečně se zdvihnout i psychicky. V prvním poločase se nám herně dařilo, soupeře jsme přehrávali a už v 16. minutě vedli brankou Marka Nováka 1:0. Ještě do konce prvního poločasu jsme mohli vstřelit minimálně 2 branky a zápas v klidu dohrát. Jenže štěstí nám nepřeje, na gól se nadřeme a ve stoprocentních šancích propadáme. Nicméně, zápas jsme měli dobře rozehraný a do druhé půle jsme šli s cílem neinkasovat a urvat cenné body. Jenomže už v 60. minutě soupeř po našem zbytečném faulu vyrovnal z penalty. To nás, myslím, psychicky i herně srazilo dolů. Kozlovice začaly vyvíjet ještě větší tlak a ten i využili. V 70. minutě po špatně pohlídaném centru domácí zvýšili na 2:1. Naše snaha o vyrovnání bohužel nevyšla. Opět jsme odjížděli s prázdnou. Teď se musíme soustředit na další zápas, využít domácího prostředí a konečně bodovat.“

Benfika – Valašské Klobouky 3:2 (2:1)

Branky: 9´ a 82´ Přema Vaculín, 43´ Radek Smolík z pen. - 24´a 71´ Sáblík

Sestava: Smolík – Doležal, Polách, Janáč (84´ Filák), Bůbela (88´ Škrabola), Vlček, Kubiš, Fojtík, Chuchma, P. Novák (81´ O. Novák), Vaculín

Hodnocení trenéra Libora Kubiše:Konečně plný bodový zisk! Po měsíčním bodovém půstu jsme předvedli kvalitní výkon a po zásluze zvítězili v místním derby 3:2. Zápas jsme začali aktivně a již v 9. minutě jsme vedli 1:0, kdy se po úniku prosadil Přema Vaculín. Bohužel jsme vedení neudrželi dlouho a hosté vyrovnali z půlící čáry standardkou, která propadla až do sítě. Nicméně jsme šli do kabin s vedením 2:1, když se ve velkém vápně uvolnil Matěj Kubiš, byl faulován a Radek Smolík z pokutového kopu zvýšil na 2:1. Ve druhém poločase se hrál fotbal nahoru dolu, nebyl moc pěkný, ale s velkým nasazením, jak se sluší na derby. Hostům se podařilo v 71. minutě vyrovnat a vypadalo to na dělbu bodů. Vše bylo nakonec jinak, kdy se opět dobře hrající Přema Vaculín uvolnil a utáhlou střelou k pravé tyčce rozvlnil síť potřetí. Klobouky se představili sympatickým výkonem, který je určitě posune do vyšších příček.“

Bojkovice – Dorost 1:2 (0:1)

Branky: 44´a 88´ Lukáš Novák

Sestava: Pjajko – Pešout, Dorňák, L. Novák, Martinka, Tkadlec, Struhař, Holec, Polomík, J. Kolínek, D. Kolínek (46´ P. Novák)

Starší Žáci - Kunovice 3:2 (1:1)

Branky: 35´ Šánek, 24´ a 61´ Opravil

Sestava: J. Struhař - Novák, Poliak, Polický, Běhunčík - Šánek, Samiec, Ohera, Kovář - A. Fojtík, Opravil

Střídali: Kopačka, Dohnal, Dorňák, M.Struhař, J. Fojtík

Hodnocení trenéra Tomáše Trochty: „Soupeř z Kunovic byl jeden z nejtěžších, koho můžeme v soutěži potkat. Zápas byl hodně těžký, bojovný, rychlý. Kluci na sobě v tréninku dobře pracují a výsledky jdou pak v zápase vidět, doufám, že to bude pokračovat.“

Mladší Žáci – Kunovice 2:3 na PK

Branky: 32´ Dohnal, 49´ vlastní

Sestava: J. Fojtík - Vangor, Zůbek, Dohnal, Vlček, Bartoš, A. Fojtík, Krahulec, Dorňák, Struhař, Kozáček

Střídali: Kozáčková, Rumánek, Vaněk, Struhař, Nedbálek

Ženy - SK Říkovice 6:1 (3:0)

Branky: 22, 49 a 63´´ Pavla Jeřábková, 19´ Sabina Krahulová, 38´ Anička Kolaříková, 52´ Adéla Kozubíková - 65´ Erika Chytilová

Sestava: Sára Bednářová - Blanka Frajtová, Sára Tománková, Marie Lysáková, Adéla Kozubíková - Michaela Maňasová, Adriana Škrabolová, Anička Kolaříková, Bára Černobilová - Sabina Krahulová, Pavla Jeřábková

Komentář k utkání: Po týdenní přestávce zaviněné odstoupením týmu Babic, přicestovaly na brumovskou UMT hráčky až z Říkovic od Přerova. Soupeř s nula vstřelenými brankami spolehlivě okupuje poslední příčku krajského přeboru žen. Podle toho i vypadala hra během celého zápasu. Domácí hráčky soupeře uzamčely na jejich polovině a po většinu utkání měly míč pod kontrolou. Už v 1´ Sára Tománková nastřelila z přímého kopu pouze břevno. Na první branku se čekalo až do 19´, Adriana přesným pasem nalezla Sabinu Krahulovou a ta otevřela skóre přesnou střelou k tyči. Za tři minuty aktivní Sabina vystihla přihrávku soupeřek a její centr do vápna Pavla Jeřábková už neměla problém proměnit ve druhou branku 2:0. Ve 37´ Anička Kolaříková tvrdou střelou pod břevno zvyšovala na 3:0. Hosté se soustředili pouze na obranu a na polovinu domácích se v první půli mnohokrát nedostali. Ve 49´ po centru Báry Černobilové zakončovala na 4:0 Pavla Jeřábková a za dvě minuty na to se ve vápně hostů dobře zorientovala Adéla Kozubíková a prostřelila gólmanku Říkovic Pitnerovou - 5:0. Tempo hry s přibývajícím časem mírně uvadalo. Oko diváka pobavila v 63´ kolmice Adriany Škrabolové na Pavlu Jeřábkovou, která střelou k tyči nedala gólmance hostů šanci a završila tak svůj hattrick – 6:0. Domácí hráčky už spokojené s výsledkem polevily, čehož využil v 65´ soupeř ke vstřelení česného úspěchu - 6:1. Domácí obdržená branka nabudila k větší aktivitě, ale trefovali pouze brankové konstrukce a když v 82´ neproměnila Adriana pokutový kop, utkání skončilo s výsledkem 6:1.