03.10.2017

Valašské Meziříčí „B“ - Benfika 9:1 (3:1)

Branka: 5´ Matěj Kubiš

Sestava: Pjajko – Polách, Janáč, P. Novák (68´ Holec), Fojtík, Bůbela (56´ Struhař), Vlček, Kubiš, O. Novák, Škrabola (46´ Filák), Vaculín

Hodnoceni trenéra Libora Kubiše:Absence pěti hráčů základní sestavy ze začátku podzimní části se musí a je zákonitě poznat. Nejde nám upřít snahu, dokonce jsme od 5. minuty vedli 1:0, kdy po centru Jakuba Fojtíka se trefil Matěj Kubiš, ale v obranné fázi jsme totálně propadli a nestíhali kvalitní třetiligové útočníky. Domácí proměnili co se dalo, zato my jsme své šance zazdili.“

Dorost – Slavičín 2:3 na PK

Branky: 13´a 38´ Jiří Polomík

Sestava: Řehák – Pešout (87´ P. Novák), L. Novák, Martinka (25´ Fojtík), Tkadlec, Filák, Struhař, Holec, Polomík, J. Kolínek, D. Kolínek (60´ Lukáč)

Staré Město - Starší žáci 2:5 (1:2)

Branky: 15' a 40' Opravil, 35' Satin, 60' Kovář, 70' Ohera

Sestava: J. Fojtík - Satin, Ohera, Poliak, Běhunčík - Šánek, D. Novák, Samiec, Kovář - Opravil, Kopačka

Střídali: M. Struhař, Dorňák, M. Novák, Dohnal

Hodnocení trenéra Tomáše Trochty: „Vítězství ze Starého Města si velmi cením, protože to byl těžký zápas, kluci si ale věřili a zvládli ho. Pod tlakem navíc dokázali vstřelit důležité góly.“

Staré Město – Mladší žáci 7:1 (3:1)

Branka: 19´ Vojta Bartoš

Sestava: Fojtík J. – Kozáčková, M. Struhař, Dohnal – Krahulec, Dorňák, Běhunčík – Bartoš

Střídali: Vaněk, Kozáček, Zůbek, V. Struhař, Vangor, Rumánek, Obadal, Vlček

Hodnocení trenéra Michala Frajta: „V sobotu jsme hráli ve Starém Městě, kde nás čekal asi jeden z nejsilnějších soupeřů v soutěži. Začátek zápasu nám bohužel nevyšel a už v 7. min. jsme prohrávali 2:0. Soupeř byl kvalitní na balónu a po pěkných kombinacích nás přehrával. My jsme běhali bez balónu a když jsme se k němu dostali, tak jsme ho hned ztratili. V 19. min. jsme snížili na 2:1 po rohu, kdy se trefil Vojta Bartoš. Na konci prvního poločasu jsme opět prohrávali o 2 branky po chybném zákroku našeho brankáře. Do druhého poločasu jsem nabádal naše mladíky, aby zvýšili pohyb, důraz a snažili se o nějakou kombinaci. To se nám ze začátku druhého poločasu dařilo, ale ke gólu to nevedlo. Do konce zápasu jsme dostali ještě 4 branky a prohráli jsme 7:1. Soupeř byl sice kvalitní, ale po našem odevzdaném výkonu se musíme z této vysoké porážky oklepat a připravit na další domácí zápas, kdy nás čeká další silný soupeř z Kunovic.“