FC ELSEREMO BRUMOV – SFK ELKO HOLEŠOV 2:1 (1:0)

Branky: 40´ Pavel Naňák, 77´ Jakub Habanec – 90´ Michal Olša

Sestava: Cúcik – Chovanec, Kolář, Novák, Juřica – Imeri (88´ Fojtík), Zvoníček, Vítek, Šutalo (87´ Vaculín), Patrik Naňák (63´ Habanec) – Pavel Naňák

Diváků: 185

Ve 24. kole k nám zavítal zachraňující se Holešov, který byl v tabulce pod námi o pouhé 3 body. Na podzim jsme v Holešově prohráli 4:1. V tomto utkání, jak už tabulka napovídala, šlo ne o tři, ale jak se ve fotbale říká, o šest bodů. Do utkání nemohl nastoupit zraněný David Řehák.

Nejenom první minuty, ale dalo by se říct celý první poločas, byl v naší režii. Hosté z Holešova vyčkávali v obranném bloku co předveme. Nám se do jejich šestnáctky dostávalo těžce, tak jsme museli zkoušet střílet i z větších vzdáleností, a to předvedla dvojice Mihovil Šutalo, který trefil ze 30 metrů břevno a hned na to mířil David Juřica těsně nad břevno hostujícího brankáře. V první půli jsme si vytvořili i další šance, ale ta, která měnila stav utkání, přišla až ve 40´, kdy poslal Jirka Vítek nadýchaný centr do vápna, kde našel přesně hlavu Pavla Naňáka, který rozveselil naše fanoušky, 1:0. První poločas mohl skončit i větším brankovým rozdílem, ale naše šance nebyly proměněny.

Druhá půle byla z naší strany opatrnější a trochu jsme ze svých ofenzivních tažení polevili. Naše obrana hrála tak, aby nedostala branku. Utkání bylo otevřené až do 77´, kdy se trefil po rohu Martina Zvoníčka hlavou sváteční střelec Jakub Habanec, 2:0. V tento okamžik by si zkušený tým výsledek pohlídal, ale našim mladým hráčům ty zkušenosti prostě chybí. Utkání jsme si zkomplikovali v 90´, kdy se za hosty trefil Olša, 2:1. Jenže mohlo být ještě hůře. Již v nastaveném čase se řítil do vápna hostující hráč a Andrej Cúcik musel předvést něco ze svého umění a zachránit tak všechny 3 body.

Po utkání se na oficiálních facebookových stránkách Brumova vyjádřil věrný fanoušek Bedřich Ševčík: „Výkony napovídají, že nejen záchrana, ale klidně střed tabulky. Dnes paráda, bojovnost, ale hlavně se na ten fotbal dá dívat. Mám radost.“

Všichni v Brumově mají radost, jak se naši hráči na jaře herně zvedli a dosahují skvělých výsledků, které přináší ovoce v podobě bodů. Máme na čem stavět, ale vyhráno ještě nemáme. Čeká nás ještě 6 záchranných odvet. Hned v tuto středu 10.5. zajíždíme do Slavoj Polná, kde se budeme rvát o další body a nebudeme si chtít pokazit šňůru 6 neprohraných utkání po sobě na hostujících hřištích.

Video-rozhovory:

Brankář Andrej Cúcik, hráči Pavel Naňák a Jakub Habanec a trenér Ivan Pecha.

Přidáno 17.07.2017

FC Vsetín – FC ELSEREMO Brumov 1:2 (1:1) Branky: 38´ Kapusta – 23´ Pavel Naňák, 70´ Marek Novák …

Tomáš Chuchma: V týmu je zdravá konkurence

Přidáno 13.07.2017

/Rozhovor/ - Před nedělním utkání MOL Cupu na Vsetíně jsme vyzpovídali Tomáše Chuchmu, který posílí naše útočné řady. …